Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39179 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39181 |
| Prevedenie | fialový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-15926) |
| Číslo tovaru | 39282 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39358 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39360 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70350) |
| Číslo tovaru | 39373 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39535 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44284 |
| Prevedenie | matná číra s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28771) |
| Číslo tovaru | 39122 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200-00000) |
| Číslo tovaru | 39133 |
| Prevedenie | perlová ružová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50418 |
| Prevedenie | vo farbe mosadze, ružové, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50470 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, ružové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50473 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 73010 |
| Číslo tovaru | 38427 |
| Prevedenie | transparentné ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110 |
| Číslo tovaru | 38429 |
| Prevedenie | matná transparentná ružová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110-84010 |
| Číslo tovaru | 38430 |
| Prevedenie | Lined Crystal Pale Salmon |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-234 |
| Číslo tovaru | 41242 |
| Prevedenie | Duracoat OPaque Light Carnation |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-2116 |
| Číslo tovaru | 41244 |
| Prevedenie | Opaque Rosewater |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1906 |
| Číslo tovaru | 41245 |
| Prevedenie | Transp. Pearl Lined Pink AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1673 |
| Číslo tovaru | 41247 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)