Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Dyed Opal Wine |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1376 |
| Číslo tovaru | 41249 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Hot Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1840 |
| Číslo tovaru | 41251 |
| Prevedenie | Opaque Matte Light Rose |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-354 |
| Číslo tovaru | 41323 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-11F |
| Číslo tovaru | 41500 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-169 |
| Číslo tovaru | 41501 |
| Prevedenie | Inside-Color Crystal/Cotton Candy-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-379 |
| Číslo tovaru | 41503 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-741 |
| Číslo tovaru | 41505 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Mauve-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-241 |
| Číslo tovaru | 41507 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Milky Peachy Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF2126 |
| Číslo tovaru | 41617 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-169 |
| Číslo tovaru | 41619 |
| Prevedenie | Transparent-Lustered Rose |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-290 |
| Číslo tovaru | 41623 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-171 |
| Číslo tovaru | 41624 |
| Prevedenie | Luminous Light Topaz/Neon Pink-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-979 |
| Číslo tovaru | 41628 |
| Prevedenie | Ceylon Impatiens Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-911 |
| Číslo tovaru | 41629 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Milky Electric Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF2107 |
| Číslo tovaru | 41632 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-771 |
| Číslo tovaru | 41655 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-741 |
| Číslo tovaru | 41855 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-171 |
| Číslo tovaru | 41858 |
| Prevedenie | Silver-Lined Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-38 |
| Číslo tovaru | 41868 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-771 |
| Číslo tovaru | 41878 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)