Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | matná ružová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 73010-84010 |
| Číslo tovaru | 38384 |
| Prevedenie | transparentné ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110 |
| Číslo tovaru | 38385 |
| Prevedenie | matná transparentná ružová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110-84010 |
| Číslo tovaru | 38386 |
| Prevedenie | matná ružová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 73010-84010 |
| Číslo tovaru | 38428 |
| Prevedenie | Lined Crystal Light Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-244 |
| Číslo tovaru | 41243 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1840F |
| Číslo tovaru | 41250 |
| Prevedenie | Mix Tropical Heat |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9108 |
| Číslo tovaru | 41310 |
| Prevedenie | Silver-Lined Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-31 |
| Číslo tovaru | 41499 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Salmon-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-779 |
| Číslo tovaru | 41504 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Pink Lilac |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF553 |
| Číslo tovaru | 41509 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky Hot Pink |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-2107 |
| Číslo tovaru | 41550 |
| Prevedenie | Ceylon Soft Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-145L |
| Číslo tovaru | 41615 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-741 |
| Číslo tovaru | 41616 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Rosaline |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-11F |
| Číslo tovaru | 41618 |
| Prevedenie | Silver-Lined Rosaline |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-31 |
| Číslo tovaru | 41620 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Rosaline |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-169F |
| Číslo tovaru | 41622 |
| Prevedenie | Ceylon Innocent Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-145 |
| Číslo tovaru | 41625 |
| Prevedenie | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-145F |
| Číslo tovaru | 41626 |
| Prevedenie | Ceylon Cotton Candy |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-909 |
| Číslo tovaru | 41627 |
| Prevedenie | Ceylon Hot Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-910 |
| Číslo tovaru | 41631 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)