Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34986 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34988 |
| Prevedenie | sivo-zelená |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34989 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34990 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34991 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34993 |
| Prevedenie | tmavofialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34994 |
| Prevedenie | tmavofialová so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34995 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37898 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37899 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37900 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37901 |
| Prevedenie | zelenomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37902 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37903 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37905 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37906 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37907 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37908 |
| Prevedenie | zelenomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37909 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37910 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)