Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 sklenené nádoby s korkovým viečkom, 3 druhy sušených kvetov, knôty, peľ, terče na lepidlo, 75 g sójového vosku a 150 g gélového vosku a návod |
| Číslo tovaru | 49508 |
| Veľkosť | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje aromatickú lampu, 150 g repkového vosku, farbivo, 10 ml vonnej esencie, voskovú formu a návod |
| Číslo tovaru | 49509 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, štipce na kvety, šablóny na strihanie a návod |
| Číslo tovaru | 49511 |
| Prevedenie | žlté a hnedé |
| Veľkosť | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 2 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49679 |
| Veľkosť | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 2 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49680 |
| Veľkosť | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49682 |
| Veľkosť | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje aromatickú lampu, repný vosk (150 g), 2 farebné tyčinky, čajovú sviečku, formu na vonný vosk, vonnú esenciu (10 ml) a návod |
| Číslo tovaru | 49695 |
| Veľkosť | 24 x 15 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk (150 g), dúhovú formu, 4 voskové kocky, bavlnený knôt (20 cm) a návod |
| Číslo tovaru | 49696 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 3 mm háčik, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49963 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50001 |
| Veľkosť | ⌀ 25 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 2 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50002 |
| Veľkosť | ⌀ 27 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 2 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50003 |
| Veľkosť | ⌀ 11 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks čerešňových kvetov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50004 |
| Veľkosť | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50206 |
| Veľkosť | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50207 |
| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50209 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, drevený knôt s kovovým držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu, obsidiánové kryštály a návod |
| Číslo tovaru | 50348 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, bavlnený knôt s dreveným držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu a návod |
| Číslo tovaru | 50349 |
| Veľkosť | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50643 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)