Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | 12 jamiek |
| Kód výrobcu | CK4190 |
| Číslo tovaru | 44459 |
| Prevedenie | levanduľová |
| Veľkosť | 50 ml |
| Doplňujúce informácie | farba vyrobená z 84 % obnoviteľných prírodných surovín |
| Číslo tovaru | 45654 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 30 x 40 x 1,6 cm |
| Doplňujúce informácie | 4x natierané plátno s gramážou 330g/m² |
| Číslo tovaru | 47334 |
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 60 °C |
| Kód výrobcu | 92769 |
| Číslo tovaru | 37576 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 30 °C |
| Kód výrobcu | 49600 |
| Číslo tovaru | 37866 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49640 |
| Číslo tovaru | 37869 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49641 |
| Číslo tovaru | 37870 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49642 |
| Číslo tovaru | 37871 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 1000 ks |
| Kód výrobcu | 49643 |
| Číslo tovaru | 37872 |
| Doplňujúce informácie | sada 5 ks štetcov pre deti |
| Kód výrobcu | CK553030 |
| Číslo tovaru | 44439 |
| Prevedenie | transparentné |
| Objem | 29 ml |
| Kód výrobcu | CK24381 |
| Číslo tovaru | 44441 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | CK79401 |
| Číslo tovaru | 44443 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | DU319754 |
| Číslo tovaru | 44445 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | DU319730 |
| Číslo tovaru | 44446 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | DU319792 |
| Číslo tovaru | 44447 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | DU319778 |
| Číslo tovaru | 44448 |
| Prevedenie | transparentné |
| Doplňujúce informácie | vhodné na servítkovú techniku |
| Kód výrobcu | CK49151 |
| Číslo tovaru | 44450 |
| Doplňujúce informácie | sada 3 ks guľatých rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK721030 |
| Číslo tovaru | 44451 |
| Doplňujúce informácie | sada 3 ks rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK723003 |
| Číslo tovaru | 44453 |
| Doplňujúce informácie | sada 5 ks rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK723033 |
| Číslo tovaru | 44454 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)