Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťC. Kreul sa pýši statusom vôbec prvej nemeckej firmy, ktorá sa začala zameriavať na výrobu umeleckých farieb, a do dnešného dňa môže byť hrdá na to, že sa všetky jej produkty stále vyrábajú na území Nemecka. Firmu v roku 1838 založil umelec Carl Johann Dietrich Kreul, ktorého poháňala vášeň vytvoriť tie najlepšie umelecké farby pomocou špeciálneho stroja na farby, ktorý bol tiež jeho vlastným výtvorom. Práve vďaka pilnosti tohto vizionára je dnes spoločnosť C.Kreul perfektnou kombináciou tradície s inováciou. Aj po 180 rokoch pôsobenia na trhu je medzi školákmi a umelcami táto firma známa širokou škálou sortimentu, od akrylových a mramorových farieb po farby na textil.
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 60 °C |
| Kód výrobcu | 92772 |
| Číslo tovaru | 37579 |
| Kód výrobcu | 16600 |
| Číslo tovaru | 37668 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňujúce informácie | max. teplota prania 30 °C |
| Kód výrobcu | 49600 |
| Číslo tovaru | 37866 |
| Doplňujúce informácie | sada 3 ks štetcov pre deti |
| Kód výrobcu | CK553031 |
| Číslo tovaru | 44440 |
| Prevedenie | transparentné |
| Objem | 29 ml |
| Kód výrobcu | CK24381 |
| Číslo tovaru | 44441 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | CK79401 |
| Číslo tovaru | 44443 |
| Prevedenie | transparentné |
| Kód výrobcu | CK79403 |
| Číslo tovaru | 44444 |
| Prevedenie | transparentné |
| Doplňujúce informácie | vhodné na servítkovú techniku |
| Kód výrobcu | CK49251 |
| Číslo tovaru | 44449 |
| Prevedenie | transparentné |
| Doplňujúce informácie | vhodné na servítkovú techniku |
| Kód výrobcu | CK49151 |
| Číslo tovaru | 44450 |
| Doplňujúce informácie | sada 3 ks guľatých rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK721030 |
| Číslo tovaru | 44451 |
| Doplňujúce informácie | sada 3 ks plochých rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK723019 |
| Číslo tovaru | 44452 |
| Veľkosť | 25 mm |
| Doplňujúce informácie | štetiny z prírodného materiálu |
| Kód výrobcu | CK722601 |
| Číslo tovaru | 44455 |
| Veľkosť | 37 mm |
| Doplňujúce informácie | štetiny z prírodného materiálu |
| Kód výrobcu | CK722602 |
| Číslo tovaru | 44456 |
| Doplňujúce informácie | 7 jamiek |
| Kód výrobcu | CK41818 |
| Číslo tovaru | 44458 |
| Doplňujúce informácie | sada 5 ks rôznych veľkostí |
| Kód výrobcu | CK41823 |
| Číslo tovaru | 44461 |
| Doplňujúce informácie | sada 5 fixiek základných farieb |
| Kód výrobcu | CK27156 |
| Číslo tovaru | 44462 |
| Prevedenie | čierne |
| Kód výrobcu | CK16234 |
| Číslo tovaru | 44465 |
| Prevedenie | prírodné |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | prírodné štetiny z prasaťa |
| Číslo tovaru | 45662 |
| Prevedenie | syntetické |
| Veľkosť | 10 mm |
| Doplňujúce informácie | syntetické štetiny |
| Číslo tovaru | 45663 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 30 x 30 x 1,6 cm |
| Doplňujúce informácie | 4x natierané plátno s gramážou 330g/m² |
| Číslo tovaru | 47333 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)