Tipy na DIY jesenné vence

Streda, 27. september 2023

Keď začne padať prvé lístie, stmieva sa o niečo skôr a rána sa stávajú chladnejšími, tak vieme, že sa nenávratne blíži jeseň. Ten ale hrá farbami a práve všetky padajúce listy, gaštany a ihličie ponúkajú úplne novú inšpiráciu pre jesenné tvorenie. A prvou lastovičkou kreatívnej jesene bývajú tradične DIY jesenné vence. Pripravili sme pre vás tipy na 3 originálne vence, z macramé, lyka aj opadaného lístia, prezrite si ich v tomto článku!

Tipy na DIY jesenné vence

Macramé veniec so sušeným kvetom

Na tento originálny macramé veniec môžete pridať nasušené kvety z leta, a to najmä ak si chcete zachovať ešte chvíľu spomienku na teplejšie počasie. Ale nikde nie je napísané, že do neho nemôžete zakomponovať aj jesenné kvety, lístie a ihličie, ktoré naopak navodia tú pravú jesennú atmosféru. Okrem obľúbenej prírodnej farby priadze môžete použiť celú škálu ďalších farieb, vďaka čomu bude váš veniec skutočne jedinečný a presne podľa vás!

Veniec z lyka

Ak máte radi minimalizmus a prírodné motívy (a tavnú pištoľ), najskôr vás zaujme tento jednoduchý veniec z lyka podľa návodu našej autorky Báry. Priamo v lyku na venci sú zakomponované korálky z exotického dreva Bodhi a Rudraksha, prípadne môžete zvoliť trochu výraznejšie farebné drevené korálky.

Veniec plný jesenného lístia

Kombinácia papierových listov a tých skutočných pozbieraných na prechádzke je presne to, čo robí tento veniec tak originálnym! Ako tie papierové, tak aj tie prírodné môžete štýlovo dozdobiť akrylovými farbami alebo sprejmi. Napríklad tie v metalických farbách vyzerajú naozaj skvele.

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inšpiráciaodmanumi

Súvisiace články

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Vysvedčenie: ste jednotky - zľava 11 % na všetko

Vysvedčenie: ste jednotky - zľava 11 % na všetko

Vysvedčenie je tu a vy máte vyznamenanie! :) Nakúpte so špeciálnym zľavovým kódom, ktorý nájdete v tomto článku a zľavnite si nákup o 11 %.

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Dotvorte si originálny festivalový outfit, s ktorým budete za hviezdu! Pripravili sme pre vás 5 návodov napríklad na trendy náramky, body chain alebo reťaz na topánku. Prezrite si ich hneď teraz!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST