Tipy na DIY jesenné vence

Streda, 27. september 2023

Keď začne padať prvé lístie, stmieva sa o niečo skôr a rána sa stávajú chladnejšími, tak vieme, že sa nenávratne blíži jeseň. Ten ale hrá farbami a práve všetky padajúce listy, gaštany a ihličie ponúkajú úplne novú inšpiráciu pre jesenné tvorenie. A prvou lastovičkou kreatívnej jesene bývajú tradične DIY jesenné vence. Pripravili sme pre vás tipy na 3 originálne vence, z macramé, lyka aj opadaného lístia, prezrite si ich v tomto článku!

Tipy na DIY jesenné vence

Macramé veniec so sušeným kvetom

Na tento originálny macramé veniec môžete pridať nasušené kvety z leta, a to najmä ak si chcete zachovať ešte chvíľu spomienku na teplejšie počasie. Ale nikde nie je napísané, že do neho nemôžete zakomponovať aj jesenné kvety, lístie a ihličie, ktoré naopak navodia tú pravú jesennú atmosféru. Okrem obľúbenej prírodnej farby priadze môžete použiť celú škálu ďalších farieb, vďaka čomu bude váš veniec skutočne jedinečný a presne podľa vás!

Veniec z lyka

Ak máte radi minimalizmus a prírodné motívy (a tavnú pištoľ), najskôr vás zaujme tento jednoduchý veniec z lyka podľa návodu našej autorky Báry. Priamo v lyku na venci sú zakomponované korálky z exotického dreva Bodhi a Rudraksha, prípadne môžete zvoliť trochu výraznejšie farebné drevené korálky.

Veniec plný jesenného lístia

Kombinácia papierových listov a tých skutočných pozbieraných na prechádzke je presne to, čo robí tento veniec tak originálnym! Ako tie papierové, tak aj tie prírodné môžete štýlovo dozdobiť akrylovými farbami alebo sprejmi. Napríklad tie v metalických farbách vyzerajú naozaj skvele.

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inšpiráciaodmanumi

Súvisiace články

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelici neodmysliteľne patria k vianočným sviatkom. Môžeme ich vidieť na trhoch, v kostoloch aj v sprievode čerta a Mikuláša. Vytvorte si roztomilého papierového, dreveného, korálkového alebo macramé anjelika aj vy! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych anjelikov, ktoré si môžete sami vyrobiť.

Decembrová výzva: Tvorte čokoľvek alebo voľná tvorba

Decembrová výzva: Tvorte čokoľvek alebo voľná tvorba

Zapojte sa do decembrovej výzvy, ktorej témou je voľná tvorba. Tvorte, môžete úplne čokoľvek, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Tipy na darčeky za pár korún

Tipy na darčeky za pár korún

Darčeky nemusia byť drahé a okázalé, aby ukázali, ako vám na obdarovanom záleží! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych darčekov, na ktoré môžete nakúpiť materiál za pár korún, ich výroba zaberie naozaj chvíľku, ale napriek tomu úplne úprimne zahrejú pri srdci. Prezrite si ich v tomto článku!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

pavla
Sobota, 2. December 2023

100%

spokojenost

Zdeňka
Piatok, 1. December 2023

100%

Doporučuji

Milena
Štvrtok, 30. November 2023

100%

Doporučuji.

+ Vybírala jsem podle heuréky a dopadlo to skvěle.Prima ceny,prima obchod.