Májová výzva: Tvorte macramé

Pondelok, 1. máj 2023

Zapojte sa do májovej tvorivej výzvy! Pustite sa do drhania a uzlíkovania, skrátka do macramé, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Májová výzva: Tvorte macramé

Milí tvorcovia,

máj je lásky čas a macramé je proste láska! Uzlíkovanie, drhanie, motanie aj rozčesávanie priadzí sme si zamilovali rovnako ako vy!

Túto lásku preto nemôžeme vynechať a vyhlasujeme májovú výzvu, ktorej témou je práve macramé tvorenie!

V rámci tejto výzvy nám môžete ukázať vašu macramé tvorbu. Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

A kde hľadať inšpiráciu?

1) V rázcestníku Všetko pre macramé

V našom rázcestníku Všetko pre macramé nájdete nielen materiál, ako sú priadze, drevené výrezy, kovové rámy, drevené aj minerálové koráliky s veľkým prieťahom alebo surové minerály. Nájdete tu aj často kladené otázky, odkazy na niektoré články aj návody. Skrátka tu nájdete pokope všetko, čo potrebujete vedieť, kým sa do tvorenia macramé pustíte.

2) Na našom blogu

Pre tých, ktorí sa do macramé chcú ešte len pustiť, alebo pre tých, ktorí sa len boja zložitejších uzlíkov, sme pripravili sériu článkov Macramé školy. Naša ambasádorka Ivča v nich krôčik po krôčiku (a uzlík po uzlíku) vysvetľuje, ako na projekt vybrať správnu macramé priadzu, ako prepojiť macramé a ďalšie komponenty na tvorenie, ako zafixovať hotový výrobok alebo tiež ako ošetriť paličku/tyč na macramé, kým sa pustíte do tvorenia. Okrem toho tu nájdete aj ďalšie zaujímavé články, prezrite si štítok „macramé“ na našom blogu!

3) V sekcii Návodov a Inšpirácie

Pomaly sa blížime k stovke návodov z macramé priadzí a už premýšľame nad ďalšími. Nájdete tu nielen klasické závesné macramé dekorácie na stenu, ale aj tienidlá na lampy, doplnky pre deti, závesné kvetináče alebo podložky pod poháre. Ale opletieme kadečo, tak si prezrite všetky macramé návody v sekcii Návodov a inšpirácie. Návody sú zdarma, naopak nás veľmi poteší, keď výsledky svojej tvorby inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Ak sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #manumivyzva.

Súvisiace články

Júnová výzva: Tvorte náramky z minerálov

Júnová výzva: Tvorte náramky z minerálov

Zapojte sa do júnovej tvorivej výzvy! Pustite sa do tvorenia náramkov z minerálov, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Macramé výzva: rozhovor s ambasádorkou Ivčou

Macramé výzva: rozhovor s ambasádorkou Ivčou

Prečítajte si rozhovor s našou macramé ambasádorkou Ivčou. Rozprávali sme sa okrem iného o tom, ako s tvorbou sama začala, kde hľadá inšpiráciu alebo čo by odkázala tým, ktorí by chceli začať.

Aprílová výzva: Tvorte s deťmi

Aprílová výzva: Tvorte s deťmi

Zapojte sa do aprílovej tvorivej výzvy! Tvorte s deťmi, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Piatok, 2. Jún 2023

100%

rychlost dodání, úplná spokojenost

Jana
Piatok, 2. Jún 2023

100%

Super prístup, rýchle dodanie tovaru, ochota, pomoc

+ Rýchle dodanie

Jaroslava
Neděle, 28. Máj 2023

100%

Jsem spokojená