5 tipov na tvorenie v striebornej farbe

Utorok, 1. november 2022

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v striebornej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej novembrovej tvorivej výzvy!

5 tipov na tvorenie v striebornej farbe

Milí tvorcovia,

v novembri sa čoskoro stmieva, prečo si večery nepresvietiť a trochou striebornej farby? Práve strieborná je totiž farbou mesiaca november!

V rámci tejto výzvy nám môžete môžete ukázať svoje šperky a dekorácie v strieborných tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super kreatívne ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Dvaja sa môžu tešiť na tvorivý balíček a víťaz mesiaca na poukážku 20 € na nákup na našom e-shope alebo v predajni podľa svojho výberu.

Ak sa chcete o týchto farbách dozvedieť viac, prečítajte si náš špecializovaný článok o psychológii striebornej farby alebo sa môžete napríklad inšpirovať v tomto článku, kde nájdete okrem iného aj výherné príspevky v rámci minuloročnej striebornej (a zlatej) výzvy.

Drôtená hviezda

Pokiaľ chcete neopozeranú vianočnú dekoráciu alebo ozdobu na stromček, potom táto drôtená hviezda bude tou správnou voľbou! Na výrobu potrebujete len strieborný hobby drôtik, zlaté korálky (alebo si samozrejme môžete vybrať farbu podľa vašich Vianoc) a pár minút času a efektná ozdôbka je na svete.

Ľadová dúha z macramé

Už ste vyskúšali macramé tvorenie z metalických priadzí od Bobbiny? Ak nie, tak strieborná výzva sa na to priam hodí. Môžete si vytvoriť napríklad takúto ľadovú dúhu podľa návodu od @ByYwusha!

Trblietavý podtácok

Vytvorte si z hmoty Jesmonite originálny čiernobiely podtáček s trblietkami, ktorý sa môže stať aj krásnym vianočným darčekom - ručne vyrobené darčeky predsa poteší najviac a najlepšie na tom je, že sa jedná o darček praktický! Práve na tento podtácok sa môžu ukladať také tie drobnosti, náušnice alebo klíčky, ktoré sa rady strácajú. :-)

Strieborná spona do vlasov

Nielen na firemnom vianočnom večierku, ale napríklad aj na plese alebo na slávnostnej večeri budete s touto šitou korálkovou sponou do vlasov od našej autorky Zuzky Hejdrychovej za hviezdu!

Strieborné náušnice s kyanitom

Drahé kamene a minerály a kvalitné strieborné komponenty to ide jednoducho k sebe! Skúste kombináciu Amoracast prívesku zo striebra 925/1000 a dve veľkosti koralov z kyanitu a vytvorte krásne strieborné náušnice podľa tohto návodu.

Určite ale preskúmajte celú sekciu Návodov a inšpirácie. Napríklad objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny výtvor v striebornej farbe. Veľmi sa na vašu tvorbu tešíme! <3

Pokiaľ sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #manumivyzva.

Súvisiace články

Tipy na originálne balenie vianočných darčekov

Tipy na originálne balenie vianočných darčekov

Štedrý deň sa blíži, darčeky už sú vybrané, vyrobené, nakúpené alebo na ceste a vy premýšľate, ako ich originálne zabaliť? Pripravili sme pre vás 5 tipov na štýlové balenia darčekov a krásne menovky, prezrite si ich v tomto článku!

Mikulášska zľava

Mikulášska zľava

Mikulášska odmena pre všetkých našich dobrých zákazníkov!

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelská DIY inšpirácia

Anjelici neodmysliteľne patria k vianočným sviatkom. Môžeme ich vidieť na trhoch, v kostoloch aj v sprievode čerta a Mikuláša. Vytvorte si roztomilého papierového, dreveného, korálkového alebo macramé anjelika aj vy! V tomto článku sme pre vás pripravili tipy na 6 originálnych anjelikov, ktoré si môžete sami vyrobiť.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Jitka
Neděle, 10. December 2023

100%

Velký výběr dobré ceny.

Patricie
Sobota, 9. December 2023

100%

Rychle doručení, jsem spokojena se vším

Miloslava
Sobota, 9. December 2023

100%

rychlost dodání objednávky