5 tipov na tvorenie v striebornej farbe

Utorok, 1. november 2022

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v striebornej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej novembrovej tvorivej výzvy!

5 tipov na tvorenie v striebornej farbe

Milí tvorcovia,

v novembri sa čoskoro stmieva, prečo si večery nepresvietiť a trochou striebornej farby? Práve strieborná je totiž farbou mesiaca november!

V rámci tejto výzvy nám môžete môžete ukázať svoje šperky a dekorácie v strieborných tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super kreatívne ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Dvaja sa môžu tešiť na tvorivý balíček a víťaz mesiaca na poukážku 20 € na nákup na našom e-shope alebo v predajni podľa svojho výberu.

Ak sa chcete o týchto farbách dozvedieť viac, prečítajte si náš špecializovaný článok o psychológii striebornej farby alebo sa môžete napríklad inšpirovať v tomto článku, kde nájdete okrem iného aj výherné príspevky v rámci minuloročnej striebornej (a zlatej) výzvy.

Drôtená hviezda

Pokiaľ chcete neopozeranú vianočnú dekoráciu alebo ozdobu na stromček, potom táto drôtená hviezda bude tou správnou voľbou! Na výrobu potrebujete len strieborný hobby drôtik, zlaté korálky (alebo si samozrejme môžete vybrať farbu podľa vašich Vianoc) a pár minút času a efektná ozdôbka je na svete.

Ľadová dúha z macramé

Už ste vyskúšali macramé tvorenie z metalických priadzí od Bobbiny? Ak nie, tak strieborná výzva sa na to priam hodí. Môžete si vytvoriť napríklad takúto ľadovú dúhu podľa návodu od @ByYwusha!

Trblietavý podtácok

Vytvorte si z hmoty Jesmonite originálny čiernobiely podtáček s trblietkami, ktorý sa môže stať aj krásnym vianočným darčekom - ručne vyrobené darčeky predsa poteší najviac a najlepšie na tom je, že sa jedná o darček praktický! Práve na tento podtácok sa môžu ukladať také tie drobnosti, náušnice alebo klíčky, ktoré sa rady strácajú. :-)

Strieborná spona do vlasov

Nielen na firemnom vianočnom večierku, ale napríklad aj na plese alebo na slávnostnej večeri budete s touto šitou korálkovou sponou do vlasov od našej autorky Zuzky Hejdrychovej za hviezdu!

Strieborné náušnice s kyanitom

Drahé kamene a minerály a kvalitné strieborné komponenty to ide jednoducho k sebe! Skúste kombináciu Amoracast prívesku zo striebra 925/1000 a dve veľkosti koralov z kyanitu a vytvorte krásne strieborné náušnice podľa tohto návodu.

Určite ale preskúmajte celú sekciu Návodov a inšpirácie. Napríklad objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny výtvor v striebornej farbe. Veľmi sa na vašu tvorbu tešíme! <3

Pokiaľ sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #manumivyzva.

Súvisiace články

5 tipov na tvorenie v zlatej farbe

5 tipov na tvorenie v zlatej farbe

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v zlatej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej decembrovej tvorivej výzvy!

Jednoduché vianočné darčeky

Jednoduché vianočné darčeky

Máte veľa ľudí, ktorých chcete obdarovať? Alebo málo času, a napriek tomu by ste radi pod stromček položili niečo vlastnoručne vyrobené? Máme pre vás inšpiráciu na vianočné darčeky, ktorých výroba nie je žiadna veda.

Upcyklované vianočné darčeky

Upcyklované vianočné darčeky

Možno aj vy ste, rovnako ako ja, hromadiči. Kreatívnym dušiam sa to občas stáva, že v rôznych objektoch vidia ďalšie možnosti využitia. Pretože tento téglik sa môže raz hodiť… A tento pohár od uhoriek je tiež veľmi pekný! Často to vedie k tomu, že nám náš tvorivý kútik pučí a pučí do objemov, ktoré už neujdú uštipačným poznámkam ostatných členov rodiny. Ale teraz máme dobrú príležitosť, ako sa zásob zbaviť! Vianoce.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Milan
Pondelok, 28. November 2022

100%

rýchle vybavenie

Katarína
Piatok, 25. November 2022

100%

Rýchle doručenie, kvalitný tovar. Spokojnosť. Ďakujem.

Ĺubomír
Utorok, 22. November 2022

100%

Odporúčam záujemcom.

+ Rýchle jednanie a doručenie

- Neviem o žiadnej