Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlooranžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 50396 |
| Prevedenie | svetlooranžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50397 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50398 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 50399 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50400 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50401 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 50402 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 50390 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50391 |
| Prevedenie | svetložlté |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50392 |
| Prevedenie | svetložlté |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 50393 |
| Prevedenie | svetložlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50394 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50389 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 16 cm |
| Objem | 10 x 3 ml |
| Materiál | plast |
| Číslo tovaru | 50385 |
| Veľkosť | 25 x 18 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 2,4 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 16 mm |
| Číslo tovaru | 50132 |
| Veľkosť | 21 x 11 x 1 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 14 x 10 mm |
| Číslo tovaru | 50133 |
| Veľkosť | 12 x 13 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 10 mm |
| Číslo tovaru | 50134 |
| Veľkosť | 14 x 13 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 12 mm |
| Číslo tovaru | 50135 |
| Veľkosť | 22 x 13 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 12 mm |
| Číslo tovaru | 50136 |
| Veľkosť | 26 x 16 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 14 mm |
| Číslo tovaru | 50137 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)