Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 12 mm, variabilná veľkosť prstenca |
| Číslo tovaru | 50138 |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 16 mm, variabilná veľkosť prstenca |
| Číslo tovaru | 50139 |
| Veľkosť | 26 x 22 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 2 cm |
| Číslo tovaru | 50125 |
| Veľkosť | 31 x 27 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 25 mm |
| Číslo tovaru | 50126 |
| Veľkosť | 36 x 31 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 3 cm |
| Číslo tovaru | 50127 |
| Veľkosť | 21 x 15 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 2,1 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 21 x 15 mm |
| Číslo tovaru | 50128 |
| Veľkosť | 11 x 14 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 2,4 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 10 x 10 mm |
| Číslo tovaru | 50129 |
| Veľkosť | 35 x 21 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 2,5 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 30 x 20 mm |
| Číslo tovaru | 50130 |
| Veľkosť | 19 x 13 x 2 mm |
| Materiál | chirurgická ocel 316L |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | veľkosť lôžka 12 mm |
| Číslo tovaru | 50131 |
| Prevedenie | červené, žlté, červené a modré |
| Objem | 3 x 15 ml |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje i praktický manuál na míchání barev |
| Číslo tovaru | 50158 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)