Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | ⌀8 mm, 16 mm |
| Materiál | plast |
| Číslo tovaru | 50606 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 x 6 mm, 15 mm |
| Materiál | plast |
| Číslo tovaru | 50607 |
| Prevedenie | dvojbarevné |
| Veľkosť | 22 x 16 mm, ⌀ 6 mm |
| Materiál | plast |
| Doplňujúce informácie | Fotografia je ilustračná, farba produktu sa môže líšiť. |
| Číslo tovaru | 50601 |
| Prevedenie | viacfarebné |
| Veľkosť | 22 x 12 x 2 mm |
| Materiál | plast |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje směs náhodných barev bez možnosti výběru |
| Číslo tovaru | 50554 |
| Prevedenie | krémové, oranžové, vo farbe zlata, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50471 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, oranžové, modré, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50472 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, ružové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50473 |
| Prevedenie | biele, modré, sivé, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50467 |
| Prevedenie | zelené, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50468 |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50469 |
| Prevedenie | vo farbe mosadze, ružové, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50470 |
| Prevedenie | biele, čierne, červené, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50464 |
| Prevedenie | krémové, oranžové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50465 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50466 |
| Prevedenie | perlově zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50424 |
| Prevedenie | perlovo modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50425 |
| Prevedenie | perlovo modré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50426 |
| Prevedenie | perlovo modré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50427 |
| Prevedenie | perlově fialové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50428 |
| Prevedenie | perlově fialové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50429 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)