LavArt

LavArt

LavArt je malé dizajnové štúdio s veľkými nápadmi! Ich šperky sú nielen štýlovým doplnkom, ale aj umeleckým dielom a životným amuletom. Navyše ich trendy minimalistický vzhľad sa hodí naozaj ku každému outfitu. A pretože je originálna tvorba aj našou srdcovou záležitosťou, rozhodli sme sa spojiť sily a ponúknuť vám možnosť zakúpenia hotových šperkov českej značky LavArt priamo na našom e-shope.

Samotný názov štúdia vznikol ako parafráza anglického slovného spojenia „Love Art“. Vhodne zostavený šperk je totiž určitou formou umenia, do ktorého človek navyše musí zapojiť svoje srdce. LavArt šperky sú navrhované s ohľadom na ich estetický a dizajnovo zaujímavý vzhľad.

Vznikajú tak luxusne vyzerajúce jedinečné módne kúsky, ktoré majú navyše silný symbolický význam. Ide o originálne autorské návrhy vychádzajúce zo súčasných trendov. Ten svoj srdcový šperk si tak iste vyberie milovník spirituality, minimalizmu, prírody alebo trebárs umenia. Okrem abstraktných motívov totiž môžete v ponuke LavArt nájsť aj strom života, Budhu, mandalu, čakry alebo aj klasickejšie symboly, ako sú pierka, srdce, nekonečne alebo obľúbený list monstery.

Okrem jedinečného dizajnu sa šperky LavArt môžu pýšiť aj skvelou kvalitou. Všetky strieborné komponenty, vrátane precízne gravírovaných spájacích dielov, sú zo striebra Ag 925/1000.

Náramky LavArt sú jednoducho životnými spoluhráčmi s vlastnou dušou. Veríme, že sa stanú aj vašimi každodennými spoločníkmi, ktorých budete nosiť s hrdosťou, láskou a starostlivosťou.


Filtrovať produkty

Výberu odpovedá: 0 položek Skryť filtráciu
Vyfiltrujte si, čo vás zaujíma.
Odporúčané Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Zobrazené 1-0 z 0 produktov


Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Dana
Neděle, 26. Máj 2024

100%

Vždy velmi spokojena

Vlasta
Štvrtok, 23. Máj 2024

100%

Spolehlivé

Ivana
Piatok, 17. Máj 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení