Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 8,9 x 10 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46105 |
| Veľkosť | 15 x 12 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46106 |
| Veľkosť | 15 x 11 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46110 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 4 mm |
| Číslo tovaru | 46102 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 49518 |
| Veľkosť | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 49519 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 30 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 20,5 cm |
| Číslo tovaru | 46315 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 25 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 17,5 cm |
| Číslo tovaru | 46938 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 12 cm |
| Číslo tovaru | 46939 |
| Veľkosť | 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45487 |
| Veľkosť | 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45488 |
| Veľkosť | 25 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45489 |
| Veľkosť | 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45491 |
| Veľkosť | 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45492 |
| Veľkosť | 20 x 10 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45493 |
| Veľkosť | 30 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45494 |
| Veľkosť | 20 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45495 |
| Veľkosť | 30 x 20 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45496 |
| Veľkosť | 30 x 15 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45498 |
| Veľkosť | 24 x 12 cm |
| Materiál | drevená preglejka |
| Doplňujúce informácie | hrúbka materiálu je 3 mm |
| Číslo tovaru | 45506 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)