Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44597 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44598 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44657 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44658 |
| Prevedenie | Crystal Honey |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44662 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44664 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44677 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44678 |
| Prevedenie | Crystal Argent Flare |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44679 |
| Prevedenie | Crystal Honey |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44682 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44683 |
| Prevedenie | Jet AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44685 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44701 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44703 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44710 |
| Prevedenie | White Opal |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44716 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44718 |
| Prevedenie | Crystal Argent Flare |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44719 |
| Prevedenie | Crystal Honey |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44722 |
| Prevedenie | Fuchsia |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44734 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)