Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPixelové obrázky od výrobcu Pixelhobby je zábava pre celú rodinu! Rozvíja sústredenie, tvorivosť, trpezlivosť a motorické schopnosti. Jednotlivé pixely nájdete v hárkoch, ktoré skladáte, buď podľa návodu, alebo podľa svojej fantázie, do základných doštičiek. Tvorenie pixelových obrázkov je ľahké a zvládne ju to úplný pixelový začiatočník. Pre deti je potom najvhodnejšie tvorenie z väčších Pixel XL kociek, pretože sú o niečo väčšie, než klasické kocky a menším ručičkám sa s nimi lepšie tvoria.Výhodou pixelov je, že sa nemusí lepiť, žehliť, ani nijako namáčať a napriek tomu drží veľmi pevne. Pixely sú vyrobené z bio-plastu, ktorý je 100% recyklovateľný. Skladanie pixelov je vhodné pre deti od 4 (Pixel XL) alebo od 6 rokov (klasické menšie pixelky), pod dohľadom dospelej osoby. Hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia.
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51728 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51729 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51730 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51731 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51732 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51733 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51734 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51735 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51736 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51737 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51738 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51739 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47494 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47495 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47496 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47497 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47500 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47501 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47503 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47780 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)