Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47476 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 47477 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 47480 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47485 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47486 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47487 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47488 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47489 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47490 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 47491 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 49232 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50558 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50561 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50639 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50640 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50641 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)