Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45600 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 45605 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45606 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 14 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45612 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 45617 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 18 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 45624 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo tovaru | 48447 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo tovaru | 48453 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48455 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo tovaru | 48462 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo tovaru | 48468 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo tovaru | 48482 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48642 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48643 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48650 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48651 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48652 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48664 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48701 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48703 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)