Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48855 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48856 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48875 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48876 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48877 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48878 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48879 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48880 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48884 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48885 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48886 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48887 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48911 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48913 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48966 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48980 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48981 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48982 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48993 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49025 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)