Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48814 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48818 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48819 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48820 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48854 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48881 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48882 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Itálie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48883 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48888 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48889 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48912 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48947 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48948 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48949 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48967 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48994 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49026 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49027 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49079 |
| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49088 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)