Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťMacramé priadze nesmú chýbať pri vašej macramé tvorbe. Všetky priadze sú vyrobené z recyklovanej ekologickej bavlny a sú teda dlhodobo udržateľné. Na výber máte veľa farieb v priemere 3 a 5 mm. Ak tvoríte častejšie, určite budete spokojní s naším až 240 m dlhým návinom vo vybraných základných farbách.
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49486 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49490 |
| Prevedenie | žltohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 47986 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46268 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46270 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46274 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46272 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46275 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46269 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 130 m |
| Číslo tovaru | 46276 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 260 m |
| Číslo tovaru | 46277 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45332 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45360 |
| Prevedenie | natural a tmavozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46578 |
| Prevedenie | natural a tmavomodré |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 46579 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49488 |
| Prevedenie | svetlohnedé |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49485 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49487 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 49489 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 65 m |
| Číslo tovaru | 48308 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)