Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťMacramé trojmo stáčané priadze použijete nielen pri macramé tvorbe. Všetky naše priadze sú vyrobené z recyklovanej ekologickej bavlny a sú teda dlhodobo udržateľné. Na výber je veľa farieb v priemere 3 a 5 mm. Ak tvoríte častejšie, určite budete spokojní s naším až 240 m dlhým návinom vo vybraných základných farbách a priemeroch.
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 48309 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 48310 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46279 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46969 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46280 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 240 m |
| Číslo tovaru | 46288 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 115 m |
| Číslo tovaru | 46289 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 100 m |
| Číslo tovaru | 45399 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46281 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46283 |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46923 |
| Prevedenie | žltobiele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46924 |
| Prevedenie | žltohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 47987 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 47361 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46285 |
| Prevedenie | svetlohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 60 m |
| Číslo tovaru | 46282 |
| Prevedenie | natural |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka priadze je ± 120 m |
| Číslo tovaru | 46287 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)