Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje kovový krúžok (⌀23 cm), priadzu, 18 škatuliek a 6 vreciek, 12 samolepiek, 12 kartičiek, 3 korálky, drevený krúžok a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49675 |
| Prevedenie | farebný papier |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek, 2 paličky a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49676 |
| Prevedenie | žlté a hnedé |
| Veľkosť | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 2 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49679 |
| Veľkosť | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 2 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49680 |
| Veľkosť | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49682 |
| Veľkosť | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje aromatickú lampu, repný vosk (150 g), 2 farebné tyčinky, čajovú sviečku, formu na vonný vosk, vonnú esenciu (10 ml) a návod |
| Číslo tovaru | 49695 |
| Veľkosť | 24 x 15 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk (150 g), dúhovú formu, 4 voskové kocky, bavlnený knôt (20 cm) a návod |
| Číslo tovaru | 49696 |
| Prevedenie | kraftový papier |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 domčekov, 6 stromov, 24 menoviek a 24 samolepiek s číslami |
| Číslo tovaru | 49697 |
| Veľkosť | cca 5,5 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 5 domčekov, gramáž papiera je 220 g/m² |
| Číslo tovaru | 49700 |
| Prevedenie | kraftový papier |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 24 papierových pyramíd s potlačou čísel, stuhu |
| Číslo tovaru | 49701 |
| Prevedenie | farebný papier |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 papierových hviezdičiek, stuhu, 24 nálepiek s číslami a množstvo originálnych menoviek |
| Číslo tovaru | 49702 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 7 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49713 |
| Veľkosť | 16 x 27 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, vyšívací materiál so vzorom, 8 priadzí (100% bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49761 |
| Veľkosť | 12,5 x 22,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, materiál na vyšívanie s motívom, 7 priadzí (100 % bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49762 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49933 |
| Veľkosť | 22 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 12 masiek, 12 gumičiek na pripevnenie a 12 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49934 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, rôznofarebnú priadzu, trblietky, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49938 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, ozdobné bambuľky, priadzu, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49940 |
| Veľkosť | 4 x (9 x 18) cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 drevené rámy (9 x 18 cm), 4 x 100 % bavlnený materiál (22 x 30 cm), vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49946 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 3 mm háčik, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49963 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)