Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnu, výplň, plastovú ihlu, lepiace oko, akrylové kamienky, závesnú stuhu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48276 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náušníc obsahuje 2 kovové podstavce, makramé priadzu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49239 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49245 |
| Veľkosť | 40 x 150 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (40x150 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49246 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49247 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20 cm), bavlnený vyšívací materiál, 16 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49248 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49249 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49250 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49252 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 9 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49496 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49498 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49499 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49504 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49505 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49506 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49507 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 7 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49713 |
| Veľkosť | 16 x 27 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, vyšívací materiál so vzorom, 8 priadzí (100% bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49761 |
| Veľkosť | 12,5 x 22,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, materiál na vyšívanie s motívom, 7 priadzí (100 % bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49762 |
| Veľkosť | 4 x (9 x 18) cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 drevené rámy (9 x 18 cm), 4 x 100 % bavlnený materiál (22 x 30 cm), vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49946 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)