Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPřipravte oslavu, na kterou se nezapomíná! 🎈 Naše kreativní sady na oslavu promění každou party v zážitek plný barev, smíchu a tvoření. Vyrobte si vlastní papírové DIY party dekorace jako girlandy, jmenovky, přáníčka nebo drobné dárky pro hosty a nezapomeňte ani na tvoření na oslavu, které bude rozhodně hřebem celého dne. Mezi nejoblíbenější zábavy patří například tvoření macramé, z korálků nebo třeba z papíru. Sady jsou navržené tak, aby tvoření hravě zvládly děti i dospělí a společně vytvořili něco krásného a především neopakovatelný zážitek. Ať už chystáte narozeniny, sezónní slavnost, baby shower, oslavu pro kolegyni nebo třeba rodinné setkání, jste tu správně!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. A nezapomeňte svou oslavu zaznamenat do scrapbookového alba, které bude upomínkou na tento skvělý den ještě spoustu let. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo tovaru | 51898 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51607 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51608 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51609 |
| Veľkosť | cca 5 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51610 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51603 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51604 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51605 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51606 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51548 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51458 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk na masážne sviečky, knôt do sviečky, centrovací držiak knôtu, nádoba na sviečku s viečkom, vonná esencia levandule, biely akrylový fix, drevená kocka a návod |
| Číslo tovaru | 51460 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51462 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51535 |
| Veľkosť | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46423 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)