Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51728 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51729 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51732 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51739 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47484 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47488 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47490 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47745 |
| Veľkosť | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňujúce informácie | 40 listov, 300 g/m2, 10 rôznych zvieracích motívov |
| Číslo tovaru | 47926 |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48196 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 5 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48264 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49251 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49498 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø 15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 3 bavlnené priadze, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49715 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50116 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50559 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51309 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51315 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)