Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťLáska si zaslouží něco víc než jen květinu či čokoládu. Objevte kreativní sady k výročí, díky kterým proměníte vzpomínky ve společný zážitek plný tvoření a kreativity. Naše DIY dárky pro partnera či partnerku jsou ideální volbou pro páry, které chtějí oslavit svůj vztah něčím osobním a ručně vyrobeným. Kreativní sadu můžete buď z lásky darovat nebo ji můžete rozbalit a pustit se do tvoření společně. Vyrobte si svíčku (třeba masážní 🕯️), šperk nebo náramek s tajným vzkazem, dekoraci nebo něco úplně jiného. Každé tvoření můžete proměnit v romantické chvíle, když se zastavíte, smějete a tvoříte spolu. Protože ten nejkrásnější a originální dárek k výročí je ten, který vznikne z lásky. ❤️
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. A nezapomeňte všechny důležité chvíle vašeho vztahu do scrapbookového alba, které bude upomínkou na ty nejkrásnější chvíle ještě spoustu let. Mohou vás také zajímat kreativní sady na svatbu nebo na rozlučku se svobodou. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk na masážne sviečky, knôt do sviečky, centrovací držiak knôtu, nádoba na sviečku s viečkom, vonná esencia levandule, biely akrylový fix, drevená kocka a návod |
| Číslo tovaru | 51460 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51549 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51550 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51551 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51552 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51553 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51554 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51555 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51556 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51557 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51558 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51559 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51560 |
| Veľkosť | 20x14x7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51562 |
| Veľkosť | 20x14x7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51563 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Zo sady môžete vyrobiť až 3 šumivé bomby do kúpeľa; Obsah balenia: sóda bicarbona, kyselina citrónová, vonná esencia, ružové okvetné lístky, epsomská soľ, farbivo do šumivých bômb, forma na šumivé bomby, rozprašovač na vodu a návod |
| Číslo tovaru | 51461 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)