Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Hasu-White Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3212 |
| Číslo tovaru | 42067 |
| Prevedenie | Bara-Rose Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3213 |
| Číslo tovaru | 42068 |
| Prevedenie | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3217 |
| Číslo tovaru | 42072 |
| Prevedenie | Bonsai-Green/Black Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3209 |
| Číslo tovaru | 42073 |
| Prevedenie | Tatsu-Teal Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3222 |
| Číslo tovaru | 42075 |
| Prevedenie | Amamizu-Blue Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3230 |
| Číslo tovaru | 42076 |
| Prevedenie | Ocha-Bronze Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3205 |
| Číslo tovaru | 42079 |
| Prevedenie | Tenin-Gray/Gold Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3211 |
| Číslo tovaru | 42080 |
| Prevedenie | oranžové s bielym prieťahom |
| Veľkosť | 9/0 2,4 - 2,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 42190 |
| Prevedenie | oranžové s bielym prieťahom |
| Veľkosť | 5/0 4,3-4,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 4 mm |
| Číslo tovaru | 42191 |
| Prevedenie | žltý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44467 |
| Prevedenie | ružový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44468 |
| Prevedenie | modrý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44470 |
| Prevedenie | fialový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44471 |
| Prevedenie | modrý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 44475 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 48257 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 48262 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 48539 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 48540 |
| Prevedenie | olivovozelené |
| Veľkosť | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 48541 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)