Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Metallic Nebula |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-82 |
| Číslo tovaru | 41767 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Navy Blue |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-48F |
| Číslo tovaru | 41768 |
| Prevedenie | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-252F |
| Číslo tovaru | 41770 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted CobaLight |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-8DF |
| Číslo tovaru | 41772 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-176AF |
| Číslo tovaru | 41825 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-928 |
| Číslo tovaru | 41923 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF2108 |
| Číslo tovaru | 41925 |
| Prevedenie | Transparent CobaLight |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-8 |
| Číslo tovaru | 41926 |
| Prevedenie | Inside-Color Aqua/Bubble Gum Pink-Lined |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-937 |
| Číslo tovaru | 41969 |
| Prevedenie | Silver-Lined Amethyst |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-26C |
| Číslo tovaru | 41971 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 48152 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 48170 |
| Prevedenie | lesklé fialové |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50534 |
| Prevedenie | matné fialové |
| Veľkosť | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 51335 |
| Prevedenie | tmavofialové |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31168 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31187 |
| Prevedenie | tmavofialové |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31188 |
| Prevedenie | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF553F |
| Číslo tovaru | 41634 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Amethyst |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-201 |
| Číslo tovaru | 41637 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-408 |
| Číslo tovaru | 41726 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)