Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRokajlové koráliky, nazývané aj perličky, sú základným materiálom každej korálkárky. Vyrábajú sa sekaním sklenených trubičiek na kúsky, ktoré sa tvarujú a leštia. Vyberať u nás môžete z veľkého množstva farieb, povrchových úprav a tvarov týchto drobných korálikov. V našej ponuke nájdete rokajl českých značiek Preciosa® Ornela a MATUBO aj japonských značiek TOHO a Miyuki. Vďaka svojej variabilite ich využijete pri šití, vyšívaní, obšívaní kabošonov, háčkovaní, ale aj navliekaní či drôtovaní. Vzhľadom na ich malú dierku odporúčame používať tenké vlákna ako Fireline alebo Nymo a ihly na koráliky.
| Prevedenie | zelené, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50468 |
| Prevedenie | fialové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51717 |
| Prevedenie | fialové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51724 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13673 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13713 |
| Prevedenie | odtiene fialovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16134 |
| Prevedenie | Modrý iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26052 |
| Prevedenie | Fialový iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26054 |
| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34986 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34993 |
| Prevedenie | tmavofialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34994 |
| Prevedenie | tmavofialová so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34995 |
| Prevedenie | Galvanized Magenta |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-422 |
| Číslo tovaru | 41252 |
| Prevedenie | Galvanized Matte Magenta |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1173 |
| Číslo tovaru | 41253 |
| Prevedenie | Matte Metallic Heather Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1066 |
| Číslo tovaru | 41254 |
| Prevedenie | Galvanized Purple |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-430 |
| Číslo tovaru | 41255 |
| Prevedenie | Lined Crystal Pale Lavender |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-241 |
| Číslo tovaru | 41257 |
| Prevedenie | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1053 |
| Číslo tovaru | 41282 |
| Prevedenie | Palladium Amy Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-542 |
| Číslo tovaru | 41283 |
| Prevedenie | Palladium Spectrum Gold |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-541 |
| Číslo tovaru | 41289 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)