Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Metallic Iris-Purple |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-85 |
| Číslo tovaru | 41555 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF558 |
| Číslo tovaru | 41556 |
| Prevedenie | PermaFinish-Matte Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF557F |
| Číslo tovaru | 41562 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Green Tea |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-457 |
| Číslo tovaru | 41695 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Yellow Gold |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF559 |
| Číslo tovaru | 41780 |
| Prevedenie | Metallic 24K Gold Plated |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-712 |
| Číslo tovaru | 41781 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Topaz |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-22 |
| Číslo tovaru | 41927 |
| Prevedenie | Silver-Lined Med Topaz |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-22B |
| Číslo tovaru | 41928 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF557 |
| Číslo tovaru | 41930 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-421 |
| Číslo tovaru | 41935 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-PF558 |
| Číslo tovaru | 41973 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-PF557 |
| Číslo tovaru | 41975 |
| Prevedenie | Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-557 |
| Číslo tovaru | 42006 |
| Prevedenie | číre so zlatým prieťahom |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 17050 |
| Číslo tovaru | 38517 |
| Prevedenie | číre so zlatým prieťahom |
| Veľkosť | 9 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 17050 |
| Číslo tovaru | 38519 |
| Prevedenie | zlaté |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38802 |
| Prevedenie | Gilded Marble Red |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-1708 |
| Číslo tovaru | 41658 |
| Prevedenie | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-421 |
| Číslo tovaru | 41791 |
| Prevedenie | 24K Gold-Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 40 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-701 |
| Číslo tovaru | 41932 |
| Prevedenie | Gold-Lustered African Sunset |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-329 |
| Číslo tovaru | 41940 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)