Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-161 |
| Číslo tovaru | 41486 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-141 |
| Číslo tovaru | 41489 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF21F |
| Číslo tovaru | 41492 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-21 |
| Číslo tovaru | 41493 |
| Prevedenie | Nickel |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-711 |
| Číslo tovaru | 41575 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-21 |
| Číslo tovaru | 41598 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF21 |
| Číslo tovaru | 41601 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-161 |
| Číslo tovaru | 41958 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-21 |
| Číslo tovaru | 41961 |
| Prevedenie | Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-558 |
| Číslo tovaru | 42013 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 9 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 78102 |
| Číslo tovaru | 38523 |
| Prevedenie | číre so strieborným pokovovaním |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 00010-27001 |
| Číslo tovaru | 40034 |
| Prevedenie | čierne s pokovovaním |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 23980-27401 |
| Číslo tovaru | 40039 |
| Prevedenie | Metallic Frosted Silver |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 1 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-714F |
| Číslo tovaru | 42015 |
| Prevedenie | Silver-Lined Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-29 |
| Číslo tovaru | 42017 |
| Prevedenie | strieborná |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38525 |
| Prevedenie | Steel |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-021 |
| Číslo tovaru | 41288 |
| Prevedenie | Palladium Plated |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-038 |
| Číslo tovaru | 41291 |
| Prevedenie | Silver Plate |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-551 |
| Číslo tovaru | 41293 |
| Prevedenie | Silver Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-041 |
| Číslo tovaru | 41294 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)