Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | odtiene čiernej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16136 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo tovaru | 21942 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 110 ks |
| Číslo tovaru | 34604 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 34605 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 25 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 75 ks |
| Číslo tovaru | 34606 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 30 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 34607 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 15 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 110 ks |
| Číslo tovaru | 34609 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 34610 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 25 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 75 ks |
| Číslo tovaru | 34611 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 30 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 34612 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 7 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | 78102 |
| Číslo tovaru | 38522 |
| Prevedenie | sivé |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38532 |
| Prevedenie | Crystal Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-050 |
| Číslo tovaru | 41237 |
| Prevedenie | Mix Bridal White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9039 |
| Číslo tovaru | 41240 |
| Prevedenie | Palladium Silver Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-546 |
| Číslo tovaru | 41265 |
| Prevedenie | Matte Metallic Silver Grey |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-307 |
| Číslo tovaru | 41281 |
| Prevedenie | Metallic Dark Steel |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-026 |
| Číslo tovaru | 41287 |
| Prevedenie | Palladium Silver Blue Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-545 |
| Číslo tovaru | 41290 |
| Prevedenie | Galvanized Silver |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-035 |
| Číslo tovaru | 41292 |
| Prevedenie | Silver Plate Frosted |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-551F |
| Číslo tovaru | 41317 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)