Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14351 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14597 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14598 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14599 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14602 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14603 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14604 |
| Prevedenie | odtiene modrej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16133 |
| Prevedenie | odtiene travertínu |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 17279 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 18067 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 18068 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18077 |
| Prevedenie | Modrý iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26052 |
| Prevedenie | Zelený iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26053 |
| Prevedenie | Zelený iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26058 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31164 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31165 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31184 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34990 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34991 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)