Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Gold-Lined Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-993 |
| Číslo tovaru | 41811 |
| Prevedenie | Nickel |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-711 |
| Číslo tovaru | 41948 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Topaz |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-22 |
| Číslo tovaru | 42007 |
| Prevedenie | Metallic Iris-Brown |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-83 |
| Číslo tovaru | 42059 |
| Prevedenie | Ocha-Bronze Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3205 |
| Číslo tovaru | 42079 |
| Prevedenie | čiré, hnědé s AB pokovením |
| Veľkosť | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 48547 |
| Prevedenie | lesklé hnedé |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50509 |
| Prevedenie | lesklé hnedé |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50511 |
| Prevedenie | topás so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13910 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31190 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13020 |
| Číslo tovaru | 38381 |
| Prevedenie | matne béžové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13020-84010 |
| Číslo tovaru | 38382 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13020 |
| Číslo tovaru | 38425 |
| Prevedenie | tmavobéžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 13080 |
| Číslo tovaru | 38455 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-24107) |
| Číslo tovaru | 39311 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (13510) |
| Číslo tovaru | 39617 |
| Prevedenie | Gilded Marble Red |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-1708 |
| Číslo tovaru | 41658 |
| Prevedenie | PermaFinish-Matte Galvanized Brick Red |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF564F |
| Číslo tovaru | 41672 |
| Prevedenie | Silver-Lined Topaz |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-22C |
| Číslo tovaru | 41788 |
| Prevedenie | Gold-Lined Frosted Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-999F |
| Číslo tovaru | 41803 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)