Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (20210-28701) |
| Číslo tovaru | 39240 |
| Prevedenie | fialový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-15926) |
| Číslo tovaru | 39282 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20060) |
| Číslo tovaru | 39592 |
| Prevedenie | vo farbe mosadze, ružové, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50470 |
| Prevedenie | Modrý iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26057 |
| Prevedenie | Fialový iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26059 |
| Prevedenie | Duracoat Opaque Dark Orchid |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-2139 |
| Číslo tovaru | 41256 |
| Prevedenie | Lined Crystal Pale Lavender |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-241 |
| Číslo tovaru | 41257 |
| Prevedenie | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1063 |
| Číslo tovaru | 41280 |
| Prevedenie | Metallic Raspberry |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-012 |
| Číslo tovaru | 41331 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-771 |
| Číslo tovaru | 41506 |
| Prevedenie | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-2642F |
| Číslo tovaru | 41547 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2724 |
| Číslo tovaru | 41642 |
| Prevedenie | Ceylon Frosted Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146F |
| Číslo tovaru | 41722 |
| Prevedenie | Ceylon Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146 |
| Číslo tovaru | 41723 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-477 |
| Číslo tovaru | 41739 |
| Prevedenie | fialový pastelový prieťah |
| Veľkosť | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 44476 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)