Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51585 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51586 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51587 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: jemnou a pružnou polymerovou hmotu v 8 barvách, 2 válečky, vykrajovátka, modelovací nástroje, brusný papír, bižuterní komponenty i kombinované ketlovací kleště a návod |
| Číslo tovaru | 51688 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: samotvrdnoucí hmotu Silk Clay® v několika barvách, 3 kroužky na klíče, šroubovací očička ve dvou velikostech, modelovací nástroj i váleček, tužku a návod |
| Číslo tovaru | 51689 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 10 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, 5 kroužků na klíče, 5 brožových špendlíků, děrovačku, lepidlo, 4 archy s předtištěnými šablonami a návod. |
| Číslo tovaru | 51693 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 6 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, směs pastelových a barevných korálků, 5 párů náušnicových háčků, 2 řetízky se 3 záponkami, 50 spojovacích kroužků, děrovačku, návlekový materiál, 1 arch s šablonami a návod |
| Číslo tovaru | 51694 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51922 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51923 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51924 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 24 x 15 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 46154 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47745 |
| Veľkosť | cca 11 - 13 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47746 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47747 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47749 |
| Veľkosť | cca 8 - 9 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47750 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevené kolieska a návod |
| Číslo tovaru | 47918 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevenú tyčinku a návod |
| Číslo tovaru | 47919 |
| Prevedenie | drevo |
| Veľkosť | 10,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje bábiku, farebnú priadzu, pletacie ihlice a plastovú ihlu |
| Číslo tovaru | 47939 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48049 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)