Novembrová výzva: tvorte vianočné ozdoby

Streda, 1. november 2023

Nikdy nebola vhodnejšia príležitosť pustiť sa do tvorenia vianočných ozdôb a dekorácií. Neveríte? V novembri totiž môžete nielen tvoriť, ale aj vyhrať až 40 €!

Novembrová výzva: tvorte vianočné ozdoby

Milí tvorcovia,

aj v novembri vás vyzývame na tvorenie!

Témou novembrovej výzvy sa stáva tvorenie vianočných ozdôb a dekorácií.

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoje vianočné dekorácie a doplnky. Stačí nám na Facebooku Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

A kde hľadať inšpiráciu?

1) V rozcestníku Všetko pre vianočné ozdoby a dekorácie

Či už tvoríte vianočné ozdoby a dekorácie niekoľko rokov, začínate alebo trebárs len hľadáte novú inšpiráciu, v našom rázcestníku nájdete všetko, čo môžete potrebovať. Nenájdete tu len materiál, ako sú korálky, základy na hviezdy aj vence, papierové ozdoby alebo drevené výrezy. Sú tu aj často kladené otázky, prehľad rôznych techník, z ktorých môžete vianočne tvoriť, odkazy na niektoré články aj návody. Skrátka tu nájdete pokope všetko, čo potrebujete vedieť, než sa do korálkovania pustíte.

2) Na našom blogu

Pozrite si tiež články pod štítkom "Vianoce" na našom blogu! Nájdete tam inšpiráciu nielen na tvorenie vianočných ozdôb a dekorácií, ale aj tipy na darčeky (vrátane tých na poslednú chvíľu:)).

3) V sekcii Návodov a Inšpirácie

Chcete vyrobiť vianočnú sviečku, hviezdu z korálikov, macramé ozdobu, originálny adventný veniec alebo inšpiráciu na prestieranie vianočnej tabule? V sekcii Návodov a inšpirácie nájdete viac ako 100 návodov na vianočné ozdoby aj dekorácie. Stačí si vľavo hore v "Téma návodu" vybrať "Vianoce" a návody sa vám automaticky vyfiltrujú. Všetky návody sú zadarmo a veľmi nás potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela! Vlastnoručne vyrobená dekorácia poteší aj ako darček.

Prezrite si aj sekciu balenia darčekov, kde nájdete krabičky na šperky aj originálne vrecká, do ktorých môžete hotové ozdoby štýlovo zabaliť.

Pokiaľ sa budete svojou tvorbou chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, keď fotku označíte #manumivyzva.

 

Súvisiace články

Októbrová výzva: tvorte mydlá

Októbrová výzva: tvorte mydlá

Zapojte sa do októbrovej tvorivej výzvy! Tvorte mydlá, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Septembrová výzva: tvorte z krištáľovej živice

Septembrová výzva: tvorte z krištáľovej živice

Zapojte sa do septembrovej tvorivej výzvy! Tvorte z krištáľovej živice, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Výzva Tvorte z papiera: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Výzva Tvorte z papiera: rozhovor s Martinou Žemličkovou

Prečítajte si rozhovor s Martinou, našou marketingovou riaditeľkou, ktorá rada tvorí z papiera rôzne priania, dekorácie a origami postavičky. To by nebola poriadna porada, aby nevznikol aspoň jeden origami žeriav! :)) Rozprávali sme si okrem iného o tom, ako s tvorbou sama začala, kde hľadá inšpiráciu alebo čo by odkázala tým, ktorí by chceli začať.

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

pavla
Sobota, 2. December 2023

100%

spokojenost

Zdeňka
Piatok, 1. December 2023

100%

Doporučuji

Milena
Štvrtok, 30. November 2023

100%

Doporučuji.

+ Vybírala jsem podle heuréky a dopadlo to skvěle.Prima ceny,prima obchod.