Manumi v Sama doma

Piatok, 2. september 2022

Od septembra opäť štartuje obľúbená relácia na Českej televízii Sama doma a začína spoločne s Manumi! Nalaďte si o 12:30 ČT1 a tvorte spolu s nami!

Manumi v Sama doma

Prázdniny sú za nami a leto už pomaly tiež odchádza. Poďme si naň uchovať spomienky tvorením! Od pondelka 5. septembra do štvrtka 8. septembra budeme v relácii Sama doma každý deň tvoriť niečo nové. Budeme radi, ak si o 12:30 naladíte ČT1 a napíšete nám, ako sa vám tvorenie s nami páčilo ;)

A na čo sa môžete tešiť?

  • V pondelok 5. septembra sa Zuzka s Ivčou vrhnú na macramé nástenku na fotky, aby ste si svoje spomienky mohli štýlovo vystaviť v interiéri.
  • V utorok 6. septembra sa Martina so Zuzkou pustia do tvorenia zo samotvrdnúcej hmoty a vyrobia si peknú mištičku s obtlačkami mušličiek, trebárs práve na mušličky z dovolenky alebo na obľúbené kamienky či šperky.
  • V stredu 7. septembra zalejú Tamara so Zuzkou piesok a mušle do krištáľovej živice a vytvoria si tak atmosféru mora na doma po celý rok.
  • Vo štvrtok 8. septembra si potom Barča s malou Theou spolu vytvoria rámik na fotku z dovolenky a ukážu vám, že tvorenie je naozaj pre veľkých aj malých tvorcov.

Nestihli ste sa na všetky diely pozrieť v televízii? Nevadí, môžete si ich pustiť zo záznamu!

Súvisiace články

Manumi na For Interior

Manumi na For Interior

Tento rok sa už po sedemnástykrát koná veľtrh nábytku, interiérov a bytového dizajnu For Interior a Manumi bude spoločne s Bleskom Bydlení pri tom!

Originálny darček od Manumi

Originálny darček od Manumi

Nakúpte nad 13 € a získajte naše pero, pravítko nebo zápisník! Viac informácií nájdete tu.

Oslávte deň priateľstva tvorením (a dopravou zadarmo)!

Oslávte deň priateľstva tvorením (a dopravou zadarmo)!

Časovo obmedzená akcia: iba do štvrtka môžete nakúpiť a mať dopravu zadarmo, aby ste 30. 7. mohli s priateľmi osláviť medzinárodný deň priateľstva tvorením!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Olga
Piatok, 30. September 2022

100%

Nakupuji pravidelně, platím dopředu. 100% jistota s kvalitou i dodáním.

Lenka
Streda, 28. September 2022

100%

Skvělá komunikace s obchodem, rychlé vyřízení.

Luba
Streda, 28. September 2022

100%

Richie dodanie bez problémov.