Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Pondelok, 1. júl 2024

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Milí tvorcovia,

témou letnej júnovej výzvy sa stáva tvorba šperkov, doplnkov a dekorácií s motívom mora a dovolenky.

Či už s deťmi tvoríte z korálikov, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odlievate krištáľovú živicu alebo vosk, modelujete zo samotvrdnúcej hmoty alebo napríklad kombinujete viac techník - prevedenie je len na vás!

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoju tvorbu. Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

Trocha inšpirácie zo sekcie návodov:

Retiazka na okuliare s korálkami

Aby neuplávali, aby nespadli na zem na festivale, aby neboli nikde zabudnuté alebo jednoducho len aby pristali ešte viac! Vyrobte si štýlovú retiazku na okuliare s korálkami, nech už máte akýkoľvek dôvod.

Zobraziť celý návod na Retiazku na okuliare s korálkami >>>

Jesmonite podtácok v tvare mušle

Krásny podtácok, ktorý sa hodí ako letný doplnok do každého interiéru, si môžete vyrobiť z obľúbenej Jesmonite hmoty. Vyberte si farbu podľa seba, pomôžte si akrylovými farbami alebo doplňte mušli trendy zlatými okrajmi. Na mušličku potom môžete odkladať svoje šperky, napríklad tie z dovolenky.

Zobraziť celý návod na Jesmonite podtácok v tvare mušle >>>

Perličkový choker

Perly jednoducho nepokazí žiadny outfit! Takže ak chcete nejaký univerzálny šperk, ale nechcete plytvať miestom v batožine, takýto choker z perličiek bude skvelou voľbou!

Zobraziť celý návod na Perličkový choker >>>

Sviečka v tvare mušle

Nie každú mušľu musíte loviť pod hladinou alebo v piesku pláže – skúste si jednu odliať a nechajte ju prežiariť krásny letný večer v kempe alebo na terase.

Zobraziť celý návod na Sviečku v tvare mušle >>>

Ovocné záložky do knižky

Keď bude voda (a kamaráti) volať, nenechajte sa strhnúť a založte si rozčítanú stránku... Nech to potom zas pol hodiny nehľadáte. Poslúžiť vám na to môžu napríklad tieto šťavnaté ovocné záložky z filcu. Vyrobíte si melón, maracuju alebo niečo iné?

Zobraziť celý návod na Ovocné záložky do knižky >>>

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame

Súvisiace články

Májová výzva: Kvety + 5 nápadov na tvorenie

Májová výzva: Kvety + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte sa do májovej výzvy, ktorej témou je tvorenie šperkov a dekorácií s kvetinovými akcentmi. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Aprílová výzva: Príroda + 5 nápadov na tvorenie

Aprílová výzva: Príroda + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte sa do aprílovej výzvy, ktorej témou je tvorenie šperkov a dekorácií z prírodných materiálov. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Marcová výzva: Veľká noc + 5 nápadov na tvorenie

Marcová výzva: Veľká noc + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte se do březnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem Velikonoc. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 40 €!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST