Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťAprílovej výzve vládne zelená farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 11. 4. do 17. 4. zlacniť všetky zelené koráliky, komponenty, priadze, farby, fixky aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si zelený šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii zelenej farby tu.
| Prevedenie | neónové zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-25124) |
| Číslo tovaru | 39211 |
| Prevedenie | neónové zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-25124) |
| Číslo tovaru | 39392 |
| Prevedenie | zelenožltá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-29535) |
| Číslo tovaru | 39395 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69267) |
| Číslo tovaru | 39413 |
| Prevedenie | zlatozelená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-69270) |
| Číslo tovaru | 39474 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54200) |
| Číslo tovaru | 39557 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69267) |
| Číslo tovaru | 39571 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 30 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 20,5 cm |
| Číslo tovaru | 46315 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 25 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 17,5 cm |
| Číslo tovaru | 46938 |
| Prevedenie | drôtené |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Doplňujúce informácie | vnútorný priemer venca je cca 12 cm |
| Číslo tovaru | 46939 |
| Prevedenie | mix odtieňov zelenej farby |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo tovaru | 21987 |
| Veľkosť | 0,45 mm |
| Číslo tovaru | 11728 |
| Prevedenie | odtiene zelenej farby |
| Veľkosť | 4-10 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 25 g = cca 50 ks |
| Číslo tovaru | 14859 |
| Prevedenie | zelený plast s flitrami |
| Veľkosť | 38x38x33 mm |
| Číslo tovaru | 32676 |
| Prevedenie | matne tmavozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 53240-84010 |
| Číslo tovaru | 38398 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38958 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 38959 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 100 - 185 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka je bez spájacieho dielu |
| Číslo tovaru | 39050 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 140 - 270 mm |
| Doplňujúce informácie | dĺžka je bez spájacieho dielu |
| Číslo tovaru | 39059 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)