SWAROVSKI koráliky a perly

Zmena obchodnej stratégie firmy SWAROVSKI 

SWAROVSKI koráliky a perly sú už desaťročia svetovo známe svojou krásou, kvalitou a výnimočnosťou. Na prelome rokov 2020 a 2021 ale spoločnosť SWAROVSKI úplne zmenila obchodnú stratégiu a behom roka 2021 ukončila distribúciu pre maloobchodný predaj. Ako vhodnú alternatívu tohto sortimentu sme vybrali českú značku Preciosa® Components. 

SWAROVSKI koráliky a ich alternatívy

SWAROVSKI koráliky a perly sú už desaťročia svetovo známe svojou krásou, kvalitou a výnimočnosťou. Najznámejšie SWAROVSKI Round Bead, SWAROVSKI XILION Bead a SWAROVSKI Cube Bead sme nahradili 4 druhmi Preciosa® korálikov. Ide o klasické guľaté koráliky Preciosa® MC perla guľatá, Preciosa® MC perla Rondelle - nazývané aj "slniečka", Preciosa® MC perla rondelka a oválne Preciosa® MC perly Bellatrix. Koráliky predávame na šnúrkach a vybrať si môžete aj cenovo výhodnejšie varianty s viac korálikmi.

SWAROVSKI koráliky nechýbali v žiadnej korálikovej dielni, pretože SWAROVSKI patrí k majstrom brúseného kryštálu. Rovnako ako SWAROVSKI, tak aj Preciosa® Components ponúka koráliky v mnohých farbách, v rôznych veľkostiach a tvaroch. Ak narazíte na návod, kde boli použité koráliky SWAROVSKI, pravdepodobne namiesto nich môžete použiť Preciosa® koráliky a perly vhodného tvaru a veľkosti. Inšpirovať sa môžete trebárs v našej Inšpiračnej galérii.

Preciosa® korálky a perle

 

SWAROVSKI perly a ich alternatívy

Obľúbené SWAROVSKI perly so skleneným kryštálovým jadrom a inovatívnou povrchovou úpravou zaisťujúcou vysoko lesklý a hladký povrch sa tiež dočkali plnohodnotnej náhrady. Guľaté perly SWAROVSKI boli nahradené perlami Preciosa® perly guľaté MAXIMA. Tu si môžete vybrať z veľkostí 4, 6, 8 alebo 10 mm. Celkom novým tvarom sú potom Preciosa® perly hruška vo veľkostiach 10 x 6 mm a väčšie 15 x 8 mm. V prípade oboch tvarov si môžete vybrať zo širokej škály farebných prevedení. Aj k perlám ponúkame vhodné komponenty na výrobu šperkov. Úplne sme však ukončili predaj polovŕtaných perál.

Oblíbené SWAROVSKI perly se skleněným krystalovým jádrem a inovativní povrchovou úpravou zajišťující vysoce lesklý a hladký povrch, se také dočkaly plnohodnotné náhrady. Kulaté perly SWAROVSKI byly nahrazeny perlami Preciosa® perly kulaté MAXIMA. Zde si můžete vybrat z velikostí 4, 6, 8 nebo 10 mm. Zcela novým tvarem je pak Preciosa® perly hruška ve velikostech 10 x 6 mm a větší 15 x 8 mm. V případě obou tvarů si můžete vybrat ze široké škály barevných provedení.  I k perlám nabízíme vhodné komponenty pro výrobu šperků. Úplně jsme však ukončili prodej polovrtaných perel.

Preciosa® perly a komponenty

 

Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Alena
Piatok, 12. Apríl 2024

100%

Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.

Lenka
Streda, 10. Apríl 2024

100%

Spolehlivý, rychlý.

Kamila
Utorok, 9. Apríl 2024

100%

Velký výběr minerálů, jen bývají někdy nedostupné.