Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPreciosa® MC (machine cut = strojovo brúsené) nalepovacie kamene s plochým spodkom sú strojovo celobrúsené, čo zaisťuje precízny výbrus a dokonalé trblietanie každého kameňa. Postup na použitie nalepovacích kameňov nájdete v našom manuáli. Spodná strana originálnych nalepovacích kameňov Preciosa je zušľachtená vrstvou simili, ktorá zaisťuje dokonalý lesk a optimálne optické vlastnosti kameňov Preciosa a neobsahuje žiadne ťažké kovy či iné zdraviu škodlivé látky. Všetky nalepovacie kamene s plochým spodkom je možné lepiť jedno- alebo aj viaczložkovými lepidlami na najrôznejšie typy povrchov. Ponuka obsahuje zďaleka najobľúbenejší tvar nalepovacieho kameňa Preciosa MC šatónová ruža MAXIMA, ktorá je alternatívou kameňa SWAROVSKI 2088 XIRIUS Rose. Ďalej tvar Preciosa MC nalepovacie guľatý kameň 662, ktorý je alternatívou k produktu SWAROVSKI 4869 Disco ball.
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45248 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45283 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo tovaru | 45284 |
| Prevedenie | Crystal Aurum |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45251 |
| Prevedenie | Crystal Blue Flare |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45252 |
| Prevedenie | Crystal Capri Gold |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45253 |
| Prevedenie | Crystal Heliotrope |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45254 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45255 |
| Prevedenie | Crystal Peacock Green |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45258 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45261 |
| Prevedenie | Jet AB |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45262 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45263 |
| Prevedenie | Amethyst |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45264 |
| Prevedenie | Blue Zircon |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45267 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45268 |
| Prevedenie | Citrine |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45269 |
| Prevedenie | Emerald |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45270 |
| Prevedenie | Light Peach |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45272 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45274 |
| Prevedenie | Peridot |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45275 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)