Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPřívěsky Preciosa® MC Drop 984 jsou velmi oblíbené přívěsky Preciosa® ve tvaru kapky, které nabízíme až ve čtyřech velikostech a jsou alternativou velmi oblíbeného přívěsku SWAROVSKI 6000 Teardrop. Strojové broušení a leštění zajišťuje precizní výbrus a dokonalý třpyt každého přívěsku. Originální broušené přívěsky Preciosa® využijete jak při výrobě bižuterie a šperků, tak pro výrobu dalších oděvních a bytových doplňků.
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45005 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45006 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 9 x 18 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45016 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45007 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | 5,5 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45008 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 6,5 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45009 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 6,5 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45011 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 7,5 x 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45014 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 9 x 18 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45015 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6,5 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45010 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)