Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje medovú mydlovú hmotu, 2 plastové formy, esenciu, sušený harmančekový prášok a návod |
| Číslo tovaru | 48301 |
| Veľkosť | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 3 plastové formy a návod |
| Číslo tovaru | 48302 |
| Veľkosť | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 3 plastové formy a návod |
| Číslo tovaru | 48304 |
| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 2 plastové formy, esenciu, práškovú živicu a návod |
| Číslo tovaru | 48306 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 48438 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49231 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49233 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49234 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49245 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49247 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20 cm), bavlnený vyšívací materiál, 16 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49248 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49249 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49250 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49252 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 9 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49496 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49498 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49499 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49504 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49505 |
| Veľkosť | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 predtlačených motívov na magickom papieri, 12 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh (⌀10 cm), vyšívaciu ihlu a návod. |
| Číslo tovaru | 49506 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)