Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: česanou plsticí vlnu v 6 barvách, 3 polystyrenové kuličky, podložku na plstění, plsticí jehlu, 3 kroužky na klíče a návod |
| Číslo tovaru | 51691 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: česanou vlnu na plstění v 9 barvách, jehly na plstění, plsticí podložku, kovové tvarovací šablony, provázek a návod |
| Číslo tovaru | 51692 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 10 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, 5 kroužků na klíče, 5 brožových špendlíků, děrovačku, lepidlo, 4 archy s předtištěnými šablonami a návod. |
| Číslo tovaru | 51693 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 6 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, směs pastelových a barevných korálků, 5 párů náušnicových háčků, 2 řetízky se 3 záponkami, 50 spojovacích kroužků, děrovačku, návlekový materiál, 1 arch s šablonami a návod |
| Číslo tovaru | 51694 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: modelovací hmotu Silk Clay®, papíry, 18 barevných fixů, 4 barevná třpytková lepidla, bambulky, žinylkové drátky, pěnovku, nalepovací očička, nůžky, lepidlo, šablony a návod |
| Číslo tovaru | 51696 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 4 různě barevné příze, 1 plátěnou tašku ze 100% bavlny (o rozměru 38x42 mm) štětec, 2 lepidla, punch needle jehlu, dřevěný kruh a návod |
| Číslo tovaru | 51697 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 8 barevných archů, 3 přívěsky, 3 kuličkové řetízky a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51726 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51727 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51728 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51729 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51730 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51731 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51732 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51733 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51734 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51735 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51736 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51737 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51738 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51739 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)