Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný zafarbený minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49085 |
| Prevedenie | prírodný |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indický oceán, Tichý oceán |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49128 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49133 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49134 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49135 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49150 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 49155 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49156 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49165 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 49186 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49325 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49327 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49328 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Afghánistán |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49375 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Afghánistán |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49376 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49387 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49398 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo tovaru | 49428 |
| Prevedenie | prírodný minerál s povrchovou úpravou |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 49429 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 2 mm |
| Šírka prieťahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo tovaru | 49433 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)