Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48347 |
| Veľkosť | 9 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48350 |
| Veľkosť | 8 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48351 |
| Veľkosť | 9 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48352 |
| Veľkosť | 7,3 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48353 |
| Veľkosť | 7,3 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48356 |
| Veľkosť | 7 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48357 |
| Veľkosť | 7,3 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48358 |
| Veľkosť | 7,3 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48359 |
| Veľkosť | 11 x 9,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48361 |
| Veľkosť | 7 x 12,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48362 |
| Veľkosť | 12 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48363 |
| Veľkosť | 9 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 48366 |
| Veľkosť | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 samolepiace vzory, 3 krúžky na kľúče, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorček a zásobník |
| Číslo tovaru | 48368 |
| Veľkosť | cca 4,5 - 8 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 10 rôznych nálepiek s rôznymi motívmi, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky |
| Číslo tovaru | 48374 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48375 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48376 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48377 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48378 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 48380 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)