Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 5 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48264 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vosky na sviečky, knôty a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48270 |
| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 2 plastové formy, esenciu, mätový prášok a návod |
| Číslo tovaru | 48305 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49251 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, štipce na kvety, šablóny na strihanie a návod |
| Číslo tovaru | 49511 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, drôt, rezacie šablóny a návod |
| Číslo tovaru | 49512 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49677 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49681 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49683 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49707 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49708 |
| Veľkosť | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49709 |
| Veľkosť | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49710 |
| Veľkosť | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49711 |
| Veľkosť | 90 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje bavlnený obrus (90x90 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49712 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49714 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø 15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 3 bavlnené priadze, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49715 |
| Veľkosť | 9 x 18 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, materiál na vyšívanie s motívom, 7 priadzí (100 % bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49763 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, rôznofarebnú priadzu, trblietky, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49938 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)